Ващук розповів про борги перед Гусєвим і своє ставлення до Павелка. Відео

0
215

У екс-футболіста київського Динамо Владислава Ващука немає боргів перед колишнім його партнером по команді Олегом Гусєвим.

Про це він заявив в ефірі програвми ТРЕНДЕЦ.

Ващук зазначив, що нікому нічого не винен. За його словами, ситуація з Гусєвим тягнеться відтоді, як він йшов у Федерацію футболу Києва. На той момент мало хто міг йти в опозиції до Олега Кочетова, якого постійно переобирали на новий термін.

Читайте також: Федерація футболу Києва бере побори з дітей для організації своїх святкувань

Ващук відзначив, що тоді він пішов проти Кочетова. А в нашій країні, якщо ти йдеш проти когось, на тебе відразу з’являється компромат. Крім того, Ващук натякнув, що в саме той момент, коли почалася ця історія, Динамо продовжило контракт з Гусєвим, якому пообіцяли це за його компромат.

Також Владислав заявив, що в даний момент ніякого суда відносно цієї справи немає. При цьому, нагадаємо, Гусєв нещодавно в одному із інтерв’ю заявив, що він таки подав у суд на Ващука.

За його словами, Владислав взяв у нього позику на шістдесят тисяч доларів і не повернув ці кошти до цього часу. Гусєв відзначив, що не може багато розповідати про хід цієї справи, адже він підписав документ про нерозголошення.

Більше інформації по темі: Легенда Динамо розповів, як йому не дали провести 100 матчів за збірну. Відео

Підсумовуючи, Олег Гусєв додав, що в нього більше не може бути ніякої дружби з Ващуком. Хоче до цього, за словами екс-динамівця, вона була.

Крім того, Гусєв заявив, що він знає, чому Ващук не повертає йому позичені гроші. Проте, говорити про це з журналістами він не хоче.

Також Ващук розповів, що підтримує президента ФФУ Андрія Павелка, бо це та людина, яка пішла проти системи. Він витримав інформаційні атаки, вибудував ту систему футболу, яка зараз необхідна.

Ващук впевнений, що те, що Павелка намагаються втягнути в корупційні справи, у нашій країні це зручно проти тих, хто щось робить. А від цієї інформаційної війни виграє лише Павелко, який демонструє свої справи. Він вже багато чого зробива. Ващук відзначив те, що Павелко приділив увагу дитячому футболу, полям і зібрав сильний тренерський штаб збірної України.