Руденко програв бій за титул чемпіона Європи

0
414

Українець Андрій Руденко поступився у бою за титул чемпіона Європи за версією EBU німецькому боксеру Агіту Кабайєлу. Поєдинок завершився перемогою німця одноголосним рішенням суддів — 116:111, 117:110, 119:108.

Розпочав Руденко бій доволі непогано. В першому раунді активним був німець, проте з другого раунду наш боксер не просто вирівняв бій, а й зміг забрати декілька наступних раундів. Руденко намагався працювати короткими серіями і скорочувати дистанцію. Молодий німець працював джебом і за рахунок швидкості постійно ловив нашого боксера на контратаках.

Читайте також: Руденко — Кабайєл: дата поєдинку та вся інформація

Після п’ятого раунду Руденко почав серйозно втомлюватися. Темп, який був запропонований суперником, Андрій не міг витримати, хоча і сам німець почав трохи підсідати. В шостому раунді Руденко в одній з атак пропустив удар по печінці, після чого опустився на коліно. Поки суддя відраховував йому нокдаун Руденко кивав йому головою і здавалося, що він не буде продовжувати бій. Однак, Андрій продовжив поєдинок, хоча було помітно, що сили в нього вже нема зовсім.

З шостого по десятий раунд Руденко просто «виживав». Не тому, що суперник дуже активно атакував — сили на атаку в нашого боксеру не було. Агіт теж втомився, але був більш швидким, працював комбінаційно. Руденко ж шукав шанс через випадковий одиночний удар, але влучати в нього не виходило.

Це цікаво: Український боксер проведе бій за титул чемпіона Європи

До останніх раундів нашому боксеру вдалося трохи відпочити і він почав показувати більш цікавий бокс. Кабайєл дав можливість українцеві попрацювати першим номером, а сам за рахунок ніг і джебів відійшов у оборону. Руденко в останнє намагався витягнути суперника у рубку, проте останній не підтримав його в цьому.

У підсумку, судді справедливо віддали впевнену перемогу німецькому боксеру. Руденко показав у цьому бою слабку фізичну форму, проте величезний характер. Навіть після нокдауну він зміг відстояти більше шести раундів і не програти бій достроково.