Збірна України завоювала п’ять медалей на чемпіонаті Європи у Глазго

0
192

Збірна України з легкої атлетики на чемпіонаті Європи у приміщенні в Глазго, який відбувся з 1 по 3 березня 2019 року, виборола три медалі.

Першу медаль для нашої команди приніс Андрій Проценко, який розділив другу сходинку в стрибках у висоту з греком Констадыносом Баныотысом. Наш спортсмен з другої спроби зумів взяти висоту 2,26 м. А перемогу здобув італійський стрибун Джамарко Тамбері, який показав результат 2,32 м.

Другу медаль (брозову) нашій команді принесла Ольга Саладуха в потрійному стрибку. Наша спортсменка показала результата 14,47 м, який для неї — найкращий у цьому сезоні. Крім того, для Саладухи це перша нагорода на чемпіонатах Європи в приміщенні з 2013 року. Срібло в цих змаганнях виграла представниця Греції Параскеві Папахрісту, золото взяла іспанська легкоатлетка Ана Пелетейро.

Третю медаль нашій команді принесла Марина Бех-Романчук у стрибках у довжину. Наша спортсменка повторила свій особистий рекорд 6,84 м і стала бронзовою. Срібну медаль виграла спортсменка із Білорусі Анастасія Мирончик-Іванова, золото завоювала бронзова призерка ОІ-2016 Івана Шпанович.

У забігу на 800 метрів наша спортсменка Ольга Лахова виграла бронзу з результатом 2:03.24 хвилини. Перемогла тут представниця Великобританії Шелайна Оскан-Кларк, срыбну нагороду взяла Ренель Ламот із Франції.

Останню медаль для нашої команди завоювала Юлія Левченко, яка у стрибках у висотку з другої спроби взяла рубіж в 1.99 м. Цей результат приніс Левченко срібну нагороду. Нагадаємо, що два роки тому на чемпіонаті Європи у приміщенні у Белграді Левченко виграла бронзову медаль. Золото виграла росіянка Марія Ласіцкене, а бронзова нагорода дісталася Айріні Пальшите із Литви.