Суперник Ломаченка: Моя перемога може стати найбільшою в історії Британії

0
358

Ентоні Крола продовжує постійно говорити про те, що він виграє у Василя Ломаченка в поєдинку, який відбудеться 12 квітня в Лос-Анджелесі.

Цього разу претендент на пояс WBA відзначив, що незважаючи на те, що Василь Ломаченко неймовірний боксер, у нього є слабкі сторони. Це підтверджує і той факт, що українець поступився Орландо Салідо.

Британець розуміє, що це був лише другий бій у профі для українця і те, що Салідо бився дуже «брудно», проте для себе з цього поєдинку він дещо виніс. Більше того, він збирається цим скористатися в бою з Ломаченком.

За словами Кроли, стилі роблять поєдинки. І тому він твердо вірити в те, що може вийти в ринг проти українського боксера і шокувати світ. Британець відзначив, що в нього немає абсолютно ніяких ілюзій на цей рахунок і цей поєдинок — величезний виклик для нього.

Саме тому його перемога над українським чемпіоном може стати найбільшою в історії британського боксу. Крола вірить, що може здійснити великий апсет. Саме тому він обіцяє підійти до поєдинку в свої найкращій психологічній і фізичній формі.

Додамо, раніше Крола заявляв, що він передився бої Ломаченка проти інших суперників в легкій вазі — Лінареса і Педраси. І їм вдавалося влучити по українцеві, це було видно по його обличчю. Крола нагадав, що Лінарес на картках суддів зовсім трохи поступався українцеві, а у Педраси багато що виходило, що підтвердив і сам Ломаченко.

Британець впевнений, що Василь — не природжений боксер легкої ваги. А тому він має цим скористатися.