В Повєткіна кажуть, що не ведуть переговори з Усиком бо в них інші плани

0
247

Команда російського супертяжа Олександра Повєткіна не веде перемовини стосовно поєдинку з українцем Олександром Усиком.

Про це заявив менеджер росіянина Вадим Корнілов.

Читайте також: Повєткін про бій з Усиком: Поки немає точної інформації

За його словами, в даний момент стосовно наступного бою Повєткіна ніякої інформації немає. Проте вона може з’явитися наступного тижня. Що стосується переговорів відносно поєдинку з Олександром Усиком, то Корнілов зазначив, що вони не ведуться. Менеджер зазначив, що переговори були нп початковій стадії, але зараз у Повєткіна інші плани.

Це цікаво: Промоутер: Усик битиметься з Повєткіним або з Такамом

Як відомо, раніше повідомлялося, що Повєткін має зустрітися з Олександром Усиком 18 травня на вечорі боксу в Чикаго. Проте, промоутер українця Едді Хірн розповідав, що переговори про цьому бою йдуть дуже важко, так як Повєткін хоче отримати за цей бій солідні гроші, а Усик не готовий виходити в ринг за копійки.

Більше інформації по темі: Усик і Повєткін майже домовилися про бій

Пізніше повідомлялося, що команда Повєткіна хоче провести проміжний поєдинок перед Усиком. Росіяни аргументували це тим, що бій проти українця — дуже ризиковий для Повєткіна. У випадку поразки йому доведеться завершити кар’єру.

Тому з’явилася інформація, що в Чикаго українець буде битися з Карлосом Такамом, а росіянин в цьому ж вечорі боксу зустрінеться з Майклом Хантером.

Можливо, вас зацікавить: Промоутер Усика розповів, як проходять переговори з Повєткіним

Додамо, що сам Усик вже активно готується до свого дебюту у суперважкій вазі.