Володимиру Кличку пропонують 40 мільйонів доларів за повернення на ринг

0
320

Володимир Кличко отримав пропозицію гарантованого контракту на 40 мільйонів доларів за його повернення на ринг. Зробила цю пропозицію українцеві стрімінгова компанія DAZN.

Відзначається, що заробити ці гроші українець може в разі проведення трьох поєдинків. Перший бій відбудеться в Німеччині, суперником буде боксер із топ-10. Другий і третій — у Лондоні проти місцевих боксерів Тайсона Ф’юрі та Ентоні Джошуа.

Читайте також: Кличко зробив важливу заяву стосовно свого повернення в бокс

Відзначимо, що в контракті є один пункт, який регламентує те, що наступний бій українця відбудеться лише у випадку перемоги в попередньому. Джерела відзначають, що якщо Кличко погодиться на поверення, компанія DAZN вирішить всі питання з телеканалом ESPN, з яким нещодавно підписав контракт Тайсон Ф’юрі.

Більше інформації по темі: Британський боксер: Кличко повертається. До бою зі мною він хоче провести два поєдинки

Крім того, Володимир буде отримувати відсоток за продаж телеправ у другому і третьому поєдинках, які будуть транслюватися у форматі pay-per-view. Відзначається, що всі три бої мають відбутися в 2019 році — в травні, вересні і грудні. Якщо Кличко зможе виграти всі ці три бої, то йому запропонують стати амбассадором компанії.

Можливо, вас зацікавить: Володимир Кличко спростував чутки про своє повернення на ринг

Нагадаємо, що DAZN належить уродженцеві України Лену Блаватніку, який народився у Одесі, а в 1978 році разом із своєю сім’єю перебрався до США. Його статки авторитетний рейтинг Forbes оцінює в майже 18 мільярдів доларів.

Нагадаємо, Володимир Кличко програв свої бої проти Тайсона Ф’юрі і Ентоні Джошуа, після чого прийняв рішення завершити спортивну кар’єру.

Це цікаво: Володимир Кличко у квітні проведе бій у Великобританії?