Новий тренер Усика розповів про підготовку до переходу в супертяжі

0
198

Олександр Усик продовжує активно готуватися до зміни вагової категорії. Нагадаємо, 20 травня у Чикаго українець дебютує у суперважкій вазі у вечорі боксу.

Про підготовку Усика до наступного бою розповів його новий тренер з фізичної підготовки Сергій Пуцов. За його словами, розпочати спільну співпрацю прийняла рішення команда Усика. Один із представників команди боксера вчився разом із Пуцовим в університеті, тому його і обрали в якості наставника з фізичної підготовки.

Читайте також: В Повєткіна кажуть, що не ведуть переговори з Усиком бо в них інші плани

Тренер розповів, що зараз у тренуваннях Олександр Усик робить акцент над підвищенням потужності і зривної сили. При цьому, більш детельно про це тренер розповідати категорично відмовився.

Також він не відповів на питання, чи працює Усик зараз над тими якостями, які потрібні йому будуть у хевівейті. Пуцов заявив, що над цим працює зараз не лише він, а вся команда боксера. Всі працюють на результат, а всі інше — поки закрита інформація.

Це цікаво: Повєткін про бій з Усиком: Поки немає точної інформації

Крім того, Сергій Пуцов відзначив професіоналізм Усика і його дисциплінованість. Він відзначив, що у його роботі відчувається олімпійська школа. Олександр дуже уважний до деталей, працьовитий і думаючий атлет.

Як відомо, раніше була інформація, що в Чикаго українець буде боксувати проти росіянина Олександра Повєткіна. Проте напередодні менеджер Повєткіна заявив, що бій проти Усика командою Олександра зараз не розглядається. Тому в Чикаго Усик може вийти в ринг проти Карлоса Такама.

Більше інформації по темі: Промоутер: Усик битиметься з Повєткіним або з Такамом