Шелестюк назвав ім’я свого наступного суперника

0
146

Тарас Шелестюк, бронзовий призер ОІ-2019, дев’ятого березня проведе свій наступний поєдинок.

Як повідомив сам боксер, його суперником буде колишній суперник Маркоса Майдани і Лукаса Маттісе — Мартін Анхел Мартінес.

Читайте також: Шелестюк повертається на ринг після майже дворічної паузи

Цей поєдино пройде в місті Оріндж Каліфорнії. Відзначимо, що для Шелесюка цей бій стане першим з червня 2017 року. Тоді він, нагадаємо, здобув шістнадцяту перемогу в профі, нокаутувавши в треьому раунді Хесуса Родрігеса.

Більше інформації по темі: Відомий український боксер кинув виклик чемпіону світу WBC

Після цього через проблеми з промоутером і менеджером Шелестюк не вихдив у ринг. Як розповів сам Тарас, він співпрацював з росіянином Вадимом Корніловим, який постійно дурив його і відбирав гроші. При цьому не влаштоував ніяких боїв.

Це цікаво: Тарас Шелестюк повернеться на ринг в березні?

Підготовку до свого поверення в ринг Тарас Шелестюк проводив у залі легендарного Фредді Роуча — Вайлд Кард. Сам боксер напередодні поєдинку відзначив, що він впевнений у своїх силах зараз більше, ніж це було раніше.

Можливо, вас зацікавить: Український чемпіон світу кинув виклик одному з найкращих боксерів сучасності

Крім того, Шелестюк розповів про тактику на бій, яку він збирається використовувати. Боксер відзначив, що дуже важко працював під час підготовку, а тому збирається відразу почати атакувати.

Нагадаємо, в одному із своїх інтерв’ю Тарас Шелестюк розповів, що якби не став професійним боксером, то він би грав у футбол. Шелестюк зазначив, що перейшов у бокс в чотирнадцять років. А до цього він протягом п’яти років виступау у Шахтарі з Макіївки, який на той час був філіалом академії донецького Шахтаря.