Козлова вийшла у друге коло турніру в Індіан-Веллсі, Ястремська — програла

0
100

Українська тенісистка Катерина Козлова вийшла у друге коло на турнірі WTA Premier Mandatory в Індіан-Веллсі. Наша співвітчизниця у двох сетах виграла у чеської тенісистки Катержини Синякової — 7:5, 6:2.

Поєдинок тривав 1,5 години. У першому сеті наша тенісистка з сетболу суперниці на своїй подачі пішла і відрив і виграла підряд п’ять геймів. У другому сеті на три брейки Катерини Козлової її суперниця відповіла лише одним.

Таким чином, Козлова пробилася до другого кола змагання, де її суперницею буде Александра Саснович, яка в рейтингу найкращих тенісисток планети займає 34 сходинку.

Читайте також: Українка вийшла в основну сітку турніру в Індіан-Веллсі

Що стосується іншої українки, яка свій шлях на турнірі розпочинала з першого кола — Даяни Ястремської — то вона виступила менш вдало і на старті поступилася австралійці Дарьї Гавриловій — 2:6, 7:5, 2:6.

Гра тривала дві з половиною години. Після брейку у першому сеті наша співвітчизниця програла шість геймів поспіль. У другому сезі Даяна Ястремська вела 4:2, після чого поступалася вже 4:5, однак, виграла три гейми поспіль і змогла перевести гру у вирішальний сет.

Більше інформації по темі: Ястремська виграла перший матч Кубка Федерації проти Швеції

Гаврилова потужно розпочала і вийшла вперед з двома брейками — 4:0. Ястремській трохи вдалося скоротити відставання — 4:2, проте два останні гейми залишилися за австралійкою, яка і пробилася до наступного раунду змагання.

BNP Paribas Open — Premier Mandatory

Індіан-Веллс, США

$9,035,428

Перше коло

Даяна Ястремська (Україна) — Дарья Гаврилова (Австралія) 2:6, 7:5, 2:6

Катерина Козлова (Україна, Q) — Катержина Синякова (Чехія) 7-5, 6-2