Американський боксер порівняв Віталія Кличка і Деонтея Вайлдера

0
671

Колишній претендент на титул чемпіона світу Крім Арреола порівняв двох боксерів, яким він свого часу програв — українця Віталія Кличка і американця Деонтея Вайдера.

За його словами, Кличко — найкращий із суперників, з якими йому доводилося зустрічатися в ринзі. При цьому, за словами Ареолли, Вайлдер — найатлетичніший із його опонентів. А за швидкістю найкращим був Бермейн Стіверн, який незважаючи на свою велику вагу демонстрував високу швидкість.

Читайте також: Кличко-старший розповів про свої взаємовідносини з Льюїсом

Також Кріс Ареолла порівняв Віталія Кличка і Деонтея Вайлдера. За словами американця, коли він боксував з українцем, то відчував, що він кожним своїм ударом хоче пробити наскрізь йому обличчя. У нього склалося таке враження, що Кличку був сфокусований на тому, що знаходилося позаду Аррерли.

Це цікаво: Віталія Кличка госпіталізували у Відні

Що стосується ударів Вайлдера, то його удари були схожі на кнут. Але все ж, за словами колишнього претендента, Кличко був потужніший. Ареолла визнав, що український боксер просто зім’яв його в ринзі.

Можливо, вас зацікавить: Кличко вже домовився про формат зустрічі з Льюїсом

Як відомо, раніше Ареолла заявив, що збирається знову завоювати титул чемпіона світу. Як відомо, це вже буду його четверта спроба. У 2009 році він програв Віталію Кличку, в 2014 поступився Бермейну Стіверну, а в 2016 програв Деонтею Вайлдеру.

Більше інформації по темі: Троє українців потрапили до топ-25 найкращих боксерів за чверть століття

При цьому, Ареолла розповів, що спочатку після поразки від Деонтея Вайлдера він планував завершити спортивну кар’єру. Проте зараз він вирішив дати собі ще один шанс стати чемпіоном світу.