Екс-суперник Кроли порадив британцю бити Ломаченка по яйцях

0
491

Колишній боксер Джон Мюррей знає рецепт, як перемогти чемпіона світу за версіями WBA і WBO Василя Ломаченка.

Як відомо, цей боксер завершив свою професійну кар’єру після поразки від Ентоні Кроли. І тепер напередодні бою Кроли проти Ломаченка він вирішив розповісти, як же можна виграти у українця.

Читайте також: Суперник Ломаченка: Моя перемога може стати найбільшою в історії Британії

За його словами, у Ломаченка, як і в інших людей, дві руки і дві ноги. При цьому, на місці Кроли в бою з українцем він би боксував грубо. Мюррей впевнений, що Крола розуміє, що більшість переможцем цього бою бачать саме Ломаченка. При цьому, найімовірніша перемога — не суддівським рішенням.

Це цікаво: Промоутер Кроли впевнений, що його боксер готовий до бою з Ломаченком

Мюррей згадав, як Ломаченка вілдправив у нокдаун Хорхе Лінарес. Тому у Ентоні Кроли є шанс на успіх в цьому поєдинку. Екс-боксер порадив британцю постійно йти вперед і бити українського чемпіона по яйцях. Кролі потрібно робити все можливе для перемоги, тому що це бій, а не конкурс крами. Мюррей порадив Кролі кинути Ломаченка у вогонь і не дати йому танцювати навкруг себе.

Більше інформації по темі: Суперник Ломаченка розповів про підготовку до бою з українцем

Як відомо, раніше сам Крола розповів, що його перемога над Ломаченком може стати історичною. Він точно знає, що у українця є слабкі сторони, що довів Орландо Салідо, який завдав поки єдиної поразки Ломаченку в професіоналах.

Крола впевнений у тому, що зможе створити найбільший апсет в цьому поєдинку. Тому він готується максимально сконцентровано, щоб вийти на бій у найкращій фізичній і психологічній формі.

Можливо, вас зацікавить: Менеджер Ломаченка пояснив, для чого Василю битися з Кролою