Менеджер Ломаченка розповів про співпрацю з українцем

0
218

Менеджер Василя Ломаченка Егіс Клімас розповів про свою співпрацю з українським чемпіоном світу за версією WBO і WBA у легкій вазі.

За його словами, на початку йому було досить важко підбирати суперників для українця. Тому що відомі боксери не хотіли битися з хлопцем, у якого рекорд 3-1. Але зараз, за словами менеджера, все змінилося, так як Ломаченко очолює рейтинг найкращих боксерів незалежно від вагової категорії.

Читайте також: Батько перспективного американця: Бій з Ломаченком буде найлегшим в кар’єрі

І зараз кожен боксер знає, що бій проти Василя Ломаченка може принести багато грошей. І зараз знайти суперника для українця набагато легше, тому що всі тепер хочуть спробувати себе в поєдинку з українцем.

Це цікаво: Промоутер Кроли впевнений, що його боксер готовий до бою з Ломаченком

У бою Василя Ломаченка проти Марріаги українець отримав розсічення. І тоді, за словами Егіса Клімаса, всі зрозуміли, що українець не машина, а людина, у якої також є кров. А після того, як Лінарес упіймав Ломаченка і відправив його в нокдаун, всі думають, що у Василя є слабкі сторони.

Більше інформації по темі: Промоутер: Ломаченко битиметься з Кролою

Крім того, Клімас відзначив, що зараз всі суперники впевнені, що після перемоги над українцем вони зможуть поставити своє ім’я вище ніж його. Тому зараз команді українця набагато легше знайти для нього достойного суперника.

Нагадаємо, наступний свій бій Василь Ломаченко проведе проти Ентоні Кроли 12 квітня у Лос-Анджелесі. В цьому бою він захищатиме свої титули проти обов’язкового претендента.