В Панамі помер колишній чемпіон світу

0
238

Відомий боксер із Панами колишній чемпіон світу Еусебіо Педроса помер у віці 62 років. Відзначається, що він помер у своєму будинку в Панамі. В останні роки він боровся з важкою хворобою — раком підшлунквої залози.

Свою професійну кар’єру цей боксер розпочав першого грудня 197 року, вигравши технічним нокаутом у Хуліо Гарсії. В січня 1975 року він програв технічним нокаутом колумбійцеві Альфонсо Пересу. А другої поразки в професійній кар’єрі Еусебіо зазнав у своєму шістнадцятому бою в 1976 році від мексиканця Альфонсо Саморе. Відзначимо, що на кону цього бою стояв титул чемпіона світу у напівважкій вазі за версією WBA. А після цього в наступному бою Педроса програв Оскару Арналу.

У квітні 1978 року в бою проти іспанського боксера Сесілі Ластара панамець завоював титул чемпіона світу у напівважкій вазі за версією WBA. Всьго за свою кар’єру він провів дев’ятнадцять захистів свого пояса.

У 1985 році Еусебіо програв пояс у поєдинку проти американця Баррі Макгіган. Після цього він провів ще п’ять поєдинків, у яких здобув три перемоги і двічі програв. В останньому своєму поєдинку в 1992 році Еусебіо Педроса поступився Мауро Гутьєрресу, після чого він офіційно завершив свою професійну кар’єру.

Додамо, що Баррі Макгіган, дізнавшись про смерть свого колишнього суперника, у соціальній мережі Твіттер висловив свої співчуття з цього приводу. Він написав, що для нього було щастям розділити ринг з Еусебіо Педросою.

Всього на професійному ринзі боксер провів 48 поєдинків, у яких виграв 41 (25 — нокаутом). Також він шість разів програвав свої бої і один завершив унічию.