Ломаченко розповів, чому не проводить бій проти Джервонти Девіса

0
833

Василь Ломаченко не проводить бій проти перспективного американця Джервонти Девіса через те, що його промоутер Флойд Мейвезер і сам Девіс — бізнесмени, а не спортсмени і вони роблять гроші.

А сам Василь, як він розповів у коментарі відомому експерту і тренеру Тедді Атласу, спортсмен і він хоче битися з найкращими. Саме тому поєдинок Ломаченка і Джервонти Девіса важко організувати.

Читайте також: Батько перспективного американця: Бій з Ломаченком буде найлегшим в кар’єрі

Також Ломаченко розповів про різницю в його бою з Педрасою, який він виграв рішенням суддів, і поєдинком, в якому Девіс нокаутував суперника. За словами Василя, Педраса бився з Девісом у нижчій ваговій категорії, а тому був змушений скинути багато ваги. А проти Ломаченка він боксував у своїй звичній вазі.

Більше інформації по темі: Мейвезер: Джервонта Девіс не думає про бій з Ломаченком

При цьому, Ломаченко відзначив, що у бою проти Девіса Педраса боксував активно і йшов вперед. А в протистоянні з Ломаченком — бігав. Крім того, Ломаченко відзначив, що у бою проти Девіса після нокдауну Хосе Педраса був готовий продовжувати бій, піднявся, проте рефері зупинив поєдинок.

Можливо, вас зацікавить: Ломаченко прибув до США для підготовки до наступного бою

Як відомо, раніше промоутер американця Флойд Мейвезер заявив, що команда боксера зараз не думає про бій проти Ломаченка. Крім того, Флойд відзначив, що Ломаченку цей бій потрібний, тому що він вже старий. А Джервонта — на десять років молодший і у нього поки що все попереду.

Нагадаємо, наступний бій Ломаченка відбудеться 12 квітня у Лос-Анджелесі. В цьому поєдинку Василь захищатиме свої титули проти британця Ентоні Кроли.