Збірна України провалила жіночий спринт в Остерсунді

0
261

В Остерсунді в рамках чемпіонату світу з біатлону відбувся спринт у жінок. Збірна України провалила гонку, завершивши її за межею топ-25.

У складі нашої команди лише Анастасія Меркушина змогла завершити гонку з одним колом штрафу. Проте, на трасі вона виглядала важкувато. Та і вогневі рубежі проходила також не так швидко, як це робить зазвичай. У підсумку, у Меркушиної найкращий результат в складі нашої команди — 28 місце.

Валя Семеренко дуже непогано стартувала, проте на першому вогневому рубежі двічі промахнулася і вже була в ролі доганяючої. Стійку наша біатлоністка відпрацювала ідеально, проте на високі місця шансів не було абсолютно. У підсумку, відставання від Меркушиної в три секунди і підсумкове 29 місце.

Юлія Джима також двічі промахнулася, але на другому вогневому рубежі. Але по швидкості вона поступалася іншим нашим дівчатам. А тому той факт, що вона змогла потрапити до гонки переслідування в цій ситуації досить непоганий. У Юлії лише 54 місце.

Ну а провальною гонка видалася для Віти Семеренко, яка на кожному з вогневих рубежів по два рази не влучила у мішені. У підсумку на фініш вона змогла прийти лише з 76 часом.

Виграла гонку Анастасія Кузьміна, срібна нагорода у норвежки Інгрід-Ландмарк Тандерволд, а бронзова медаль у німкені Лаури Дальймаер.

Відзначимо, що дев’ятого березня на чемпіонаті світу в Остерсунді відбудеться чоловічий спринт.

Чемпіонат світу 2019

Остерсунд, Швеція

Спринт

Жінки

1.🇸🇰Анастасія Кузьміна [Словаччина] (1+0) 22:17.5;
2.🇳🇴Інґрід-Ландмарк Тандреволд [Норвегія] (0+0) +9.7;
3.🇩🇪Лаура Дальмайєр [Німеччина] (0+0) +12.6;

28.🇺🇦Анастасія Меркушина (0+1) +1:17.3;
29.🇺🇦Валентина Семеренко (2+0) +1:20.0;
54.🇺🇦Юлія Джима (0+2) +2:20.6;
76.🇺🇦Віта Семеренко (2+2) +3:05.6.