Шелестюк виграв у першому бою за півтора року. Відео

0
453

Український боксер напівсередньої ваги Тарас Шелестюк повернувся на ринг майже пісял 1,5-річної перерви. У каліфорнійському Орінджі він впевнено виграв у восьмираундовому бою у мексиканця Мартіна Ахнеля Мартінеса.

Читайте також: Шелестюк назвав ім’я свого наступного суперника

Вже з середини першого раунду Шелестюк почав домінувати в ринзі. Тарас працював активно у атаці, не даючи суперник шансів на контрвипадах. В четвертому раунді українець навіть зміг відправити свого опонента у нокдаун, проте мексиканець зміг відновитися і протриматися на ногах до завершення всіх відведених раундів.

Більше інформації по темі: Шелестюк повертається на ринг після майже дворічної паузи

У підсумку, Шелестюк здобув перемогу одноголосним рішенням суддів, як віддали всі раунди українцеві у цьому поєдинку — 80:71, 80:71, 80:71.

Як відомо, перед боєм боксери пройшли процедуру зважування, на якій суперник українця на вагах показав 72,5 кг, а Тарас Шелестюк — 69,950 кг.

Можливо, вас зацікавить: Тарас Шелестюк повернеться на ринг в березні?

Відзначимо, що для Шелестюка ця перемога стала сімнадцятою в його професійній кар’єрі. У попередньому своєму бою український боксер виграв у Хесуса Родрігеса нокаутом у третьому раунді.

Додамо, що така тривала пауза в кар’єрі бронзового призера Олімпійських Ігор у Лондоні у 2012 році була зв’язана з конфліктом, який у нього виник з його менеджером росіянином Вадимом Корніловим.

Актуально: Відомий український боксер кинув виклик чемпіону світу WBC

У 2016 році українцеві організували всього два бої, в 2017 — лише один. І лише після припинення співпраці з Корніловим українець через 1,5 року повернувся у професійний бокс.