Аргентинець Бланко-Лещук хоче отримати український паспорт

0
199

Аргентинський нападник іспанської Малаги Густаво Бланко Лещук перебуває в процесі отримання українського паспорта.

Про це сам футболіст з українським корінням розповів у коментарі eldesmarque.com.

За його словами, українські журналісти нещодавно приїздили в Малагу до Євгена Селезньова. У Бланко Лещука вони запитали, чи хоче він виступати у складі національної збірної команди України. Аргентинець відзначив, що він ці питання не вирішує і вони знаходяться в компетенції наставника синьо-жовтих Андрія Шевченка.

Проте, Бланко Лещук відзначив, що він уже півтора року перебуває у процесі отримання паспорта громадянина України. Однак, за його словами, точно поки не відомо, коли цей процес завершиться. Всю роботу з цього питання Балнко Лещук делегував своїм адвокатам.

Футболіст відзначив, що він розуміє, що маючи український паспорт, йому було б куди простіше грати в Україні.

Нагадаємо, за іспанську Малагу футболіст виступає на правах оренди з донецького Шахтаря. В угоді прописана опція, за якою «анчоуси» можуть викупити гравця за 2,5 мільйона євро.

Читайте також: Іспанський клуб хоче викупити контракт гравця Шахтаря

В нинішньому сезоні в складі Малаги гравець провів 27 поєдинків у Сегунді, у яких віддав чотири гольові передачі і забив шість голів.

Раніше повідомлялося, що гравець Шахтаря Ісмаїлі також хоче отримати українське громадянство. Футболіст хотів виступати за Бразилію, однак заграний за команду так і не був. Тому, за прикладом Марлоса, він хоче отримати український паспорт і конкурувати за місце в складі національної команди.

Більше інформації по темі: Бразилець Шахтаря хоче прийняти українське громадянство