Дмитро Підручний виграв чоловічу гонку переслідування в рамках чемпіонату світу з біатлону в Остерсунді.

Незважаючи на два промахи, які капітан збірної України зробив на першому вогневому рубежі, Дмитро показав найкращий результат. Наступні три стрільби він пройшов просто ідеально, а за рахунок високої швидкості на трасі зумів випередити усіх суперників.

Читайте також: Підручний чоловічий спринт на ЧЄ-2019 завершив вісімнадцятим

Відзначимо, що норвежський біатлоніст Йоханнес Тінгес Бьо після третього вогневого рубежу майже на хвилину випереджав переслідувачів, серед яких був і українець Дмитро Підручний. Він цілком міг припуститися двох промахів, проте заробив три кола штрафу і повернувся на трасу з п’ятнадцятисекундним відставанням від Підручного.

Більше інформації по темі: Прима в мас-старті в Антхольці фінішував 19, Підручний — 26

В свою чергу, лідер української збірної на останньому колі віддав усі сили і не дозволив норвежцю обігнати себе. У підсумку, у Підручного золота медаль, новежець виграв срібло, а бронзова нагорода дісталася французькому біатлоністу Кантену Фійону Майє.

Можливо, вас зацікавить: Підручний у чоловічому спринті в Рупольдінгу показав 20 результат

Додамо, що інший представник команди України в цій гонці Руслан Ткаленко показав 38 результат. Два промахи і посередня швидкість завадили нашому біатлоністу претендувати на високі нагороди в цій гонці.

Чемпіонат світу з біатлону 2019

Остерсунд, Швеція

Гонка переслідування

Чоловіки

1[4].??Дмитро Підручний [УКРАЇНА] (2+0+0+0) 34:51.4;
2[1].??Йоханнес-Тінґнес Бьо [Норвегія] (0+1+1+3) +8.3;
3[3].??Кантен Фійон-Майє [Франція] (2+0+0+1) +17.7;

38[42].??Руслан Ткаленко (0+2+0+0) +3:01.8.