Тренер Джими прокоментував невдалий виступ біатлоністки в цьому сезоні

0
257

Юлія Джима невдало провела сезон через проблеми зі здоров’ям. Про це офіційному сайту Федерації біатлону України розповів її тренер Урош Велепец.

За його словами, у Юлії в ході сезону були дуже серйозні проблеми, які їй довелося подолати. Після етапу Кубка світу у Поклюці Юлія Джима двічі серйозно захворіла.

Можливо, вас зацікавить: Джима може пропустити весь етап Кубка світу в Хохфільцені

Велепец зазначив, що через це спортсменці просто доводилося пропускати гонки. А під час підготовки до чемпіонату світу біатлоністка відчула проблеми зі спиною.

Читайте також: Джима на змогла потрапити до топ-30 гонки переслідування в Солт-Лейк-Сіті

Тренер Джими розповів, що вони зі спортсменкою проели хороший підготовчий збір у Рупольдингу, але в останній момент Юлія невдало впала і у неї розпочалися проблеми зі спиною. Для того, щоб вона могла виступати, робилося все можливе. Навіть знайшли фахівця, який працює з лижною командою національної збірної Швеції.

Це цікаво: Прима і Джима фінішували 7 в мас-старті Різдвяної гонки

Він трохи допоміг біатлоністці, але до старту всі наявні проблеми вирішити не вдалося. Зараз зі спиною у Джими вже нема таких проблем, вона вже може проводити більш серйозні по навантаженнях тренування.

Велепец відзначив, що зараз Джима вже готова до виступів. Вона проводить останні тренування і готується виступити в індивідуальній гонці.

Більше інформації по темі: Джима виграла золото в індивідуальній гонці в Поклюці

Як відомо, напередодні в гонці переслідування на чемпіонаті світу в Остерсунді Юлія Джима не стартувала. Єдина медаль українки в цьому сезоні — золото в індивідуальній гонці у Поклюці.