Обов’язковий претендент на титул Гвоздика битиметься з росіянином

0
232

Минулого тижня російський боксер напівважкої ваги Дмитро Бівол захистив титул чемпіона світу у бою проти Джо Сміта-молодшого. Після цього промоутер росіянина Едді Хірн заявив, що влітку 2019 року його боксер в США боксуватиме проти Маркуса Брауна.

За словами Едді Хірна, Всесвітня боксерська асоціація вже повідомила про те, що назначить цей поєдинок. Орієнтовна дата проведення бою, за словами британського промоутера, серпень 2019 року.

Читайте також: Гвоздик про свого суперника: Це дуже небезпечний боксер

Відзначимо, що Маркус Браун — офіційний пренетндент на титул WBC, яким володіє українець Олександр Гвоздик. В нього була можливість битися з Брауном, проте після завоювання титулу Гвоздик вирішив провести добровільний захист титулу в поєдинку проти француза Дуду Енгумбу. Цей бій відбудетьс 30 березня у Філадельфії.

Більше інформації по темі: Гвоздик розповів, завдяки кому він став чемпіоном світу

Таким чином, Гвоздик, швидше за все, найближчим часом не зустрінеться з Брауном. Адже за інформацією від представників промоутерської компанії Top Rank, у разі перемоги над Дуду Енгумбу у вересні українець може вийти в ринг проти Хільберто Мартінеса, який збирається піднятися у ваговій категорії, провести навесні один поєдинок, а у вересні претендувати на бій з Олександром Гвоздиком, або росіянином Сергієм Ковальовим, який володіє титулом WBO.

Можливо, вас зацікавить: Став відомий потенційний суперник Гвоздика на вересень

Відзначимо, що сам Гвоздик раніше заявляв, що він готовий битися з Маркусом Брауном, але після проведення добровільного захисту.

Також українець в одному із інтерв’ю розповів, що його головна мета — стати абсолютним чемпіоном світу.