Російський біатлоніст став посміховиськом чемпіонату світу в Остерсунді

0
1464

Біатлоніст із Росії Євген Гаранічев став посміховиськом гонки переслідування на чемпіонаті світу в Остерсунді. Російський спортсмен припустився одного промаху на одному з вогневих рубежів, але помилково пробіг два штрафних кола.

Читайте також: Підручний виграв золото у персьюті на ЧС-2019

Сталося це через те, що одна з мішеней, в яку поцілив росіянин, закривалася дуже повільно. А Гаранічев не став чекати її закриття, вирішивши, що він промахнувся, швидко повернувся назад на трасу.

У підсумку, росіянини прийшов на фініш з дев’ятим результатом. Хоча, якби не одне зайве штрафне коло, він міг би претендувати на значно вищі позиції.

Це цікаво: Підручний чоловічий спринт на ЧЄ-2019 завершив вісімнадцятим

Президент Союзу біатлоністів Росії Володимир Драчов відзначив, що він не впевнений у тому, що можна якось вплинути на постійні фейлові ситуації з Гаранічевим. Проте він ніяк не може зрозуміти, як можна було так зганьбитися на змаганні рівня чемпіонату світу.

Відзначимо, що цю гонку виграв український біатлоніст Дмитро Підручний. Ця медаль для України стала першою в історії нашої чоловічої команди. Раніше на рахунку наших біатлоністів було лише три бронзові нагороди, завойовані на чемпіонатах світу.

Більше інформації по темі: Прима в мас-старті в Антхольці фінішував 19, Підручний — 26

Додамо, що за цю перемогу український біатлоніст отримає солідні призові в двадцять п’ять тисяч євро. Під час офіційної церемонії нагородження Дмитро Підручний не міг стримати сльози.

Сам Дмитро після гонки заявив, що ця гонка була для нього дуже важкою. Біатлоніст розумів, що за такої погоди все буде вирішуватися на останній стрільбі і права на помилку він не має.

Можливо, вас зацікавить: Підручний у чоловічому спринті в Рупольдінгу показав 20 результат