Усик знову вляпався у скандал через російську церкву

0
332

Олександр Усик напередодні в соціальній мережі Інстаграм привітав своїх фолловерів з Прощеною неділею.

Український боксер виклав відео, на якому проповідь читає скандальний свящинних РПЦ Андрій Ткачов, який після Революції Гідності втік до Росії.

Читайте також: Новий тренер Усика розповів про підготовку до переходу в супертяжі

У своїй проповіді Ткачов відзначає, що якщо ситуація змушує захищати себе, або когось із близьких, то потбірно бити в «рєпу» і навіть не запитувати імені чи прізвища. Священник рекомендує бити в «капусту» і навіть не соромитися. А потім, навпаки, сказати самому собі «Слава Богу, що влучив». Саме для цього Такочов радить ходити на бокс. Він зазначив, що всі православні християни мають бути спортивними.

Відзначимо, що це відео викликало бурхливу реакцію у коментарях. Фолловери боксера не можуть зрозуміти, як ці слова російського священника можуть бути пов’язаними з осномними постулатами Біблії.

Нагадаємо, Андрій Ткачов — скандальна фігура. В 2014 році він відзначився ти, що прокляв протестувальників Євромайдану, побажавши їм горіти у пеклі. Пізніше вже після того, як він зміг втекти до Росії, він називав Україну повним нулем.

Можливо, вас зацікавить: Промоутер: Усик битиметься з Повєткіним або з Такамом

Додамо, що це не перший скандал пов’язаний з російською цервкою, в який потрапляє Усик. Раніше він заявив, що готовий стати на захист монахів Києво-Печерської лаври.

Як відомо, боксер в грудні отримав орден преподобного Іллі Муромця, який йому вручив Митрополит УПЦ Московського Патріархату Онуфрій.