Як потрапити в Реал. Історія Черишева

0
101

Російський півзахисник Денис Черишев відомий тим, що з 11 років він грав за академію мадридського Реала. Зараз Денис виступає у Валенсії, а також грає за національну збірну Росії.

В інтерв’ю КраСава гравець розповів про свої дитячі роки в Іспанії, Кріштіану Роналду та найкращого тренера.

Про адаптацію в Іспанії

Зміни в дитинстві завжди запам’ятовуються. Спочатку було не дуже легко, тому що я не знав мову. Але вивчив за рік, мені там всі допомагали. У школі приділяли мені увагу, мовляв, він не розмовляє, треба допомогти.

Тато грав тоді за Спортинг я теж почав там тренуватися. Чи правда, що батько раніше закінчив кар’єру, щоб мені допомагати? Так. У нього була травма, але варіанти ще були з Вищої ліги, з другої. А мене тоді покликали в Реал.

Йому було 33 роки і він дуже хотів вчитися на тренера. Але пожертвував своєю кар’єрою, щоб я зміг заграти. Спочатку була ідея, що я поїду один жити в Мадрид. Мені було 11 років і батьки вирішили, що ми всі повинні бути разом.

Про запрошення з Реалу

Які були емоції? Я батькові тоді сказав: «Не знаю, як ти, а я пішки піду з Хіхона». Це мрія будь-якого хлопчика, який грає в футбол.

Перший день в Реалі? Коли їхав на автобусі, думав: «Напевно, футболісти там топового рівня, найкращі в світі. І треба показати хорошу гру, щоб протриматися багато часу». Пам’ятаю, що нервував сильно. Але кинули м’яч, стали грати, і відразу все забув, бо дитина. Але рівень був там хороший, проте я не поступався.

Про літні канікули в селі у бабусі

Пам’ятаю, коли в село до бабусі приїхав, там у нас туалет дерев’яний був на вулиці. І ось ми виходили в такий туалет вночі. У Нижньому Новгороді мені подобалося ходити на риболовлю, збмрати гриби. Давно вже не був в селі. Планую поїхати туди і взяти з собою свою іспанську дівчину.

Про найближче майбутнє

Що буду робити, якщо сезон не вдасться і не залишуся у Валенсії? Можливо, повернуся у Вільярреал. Але тренер там не сильно розраховує на мене. Тому доведеться шукати якісь інші варіанти.

Якщо покличуть в Спартак? Думаю, ще не прийшов момент грати в Росії. Відчуваю, що у мене є сили прогресувати в сильних чемпіонатах. В Іспанії я почуваюся комфортно.

Про Кріштіану Роналду

Він вдома ввечері завжди тренується окремо. Ми іноді приїжджали о третій-четвертій ранку, і він залазив в холодну воду, ось такий професіонал.

Про найкращого тренера

Моурінью, Зідан чи Черчесов? Станіслав Саламович, тут без розмов. Він завжди був на зв’язку зі мною. Я розумів, що грав мало, не до збірної. Але Черчесов все одно телефонував, питав, як себе почуваю. Потім все ж вирішив викликати, подивитися.