Шовковський про переоцінку Португалії: Ми з повагою відносимося до будь-якого суперника

0
139

Збірна України не має боятися команди Португалії, яку ЗМІ висвітлюють як чи не найсильнішим суперником у світі.

Про це заявив асистент головного тренера Олександр Шовковський під час спілкування зі ЗМІ.

«Готуючись до матчів ми з повагою відносимося до будь-якого суперника, незважаючи на те, який ранг він займає у світовому футболі. Інколи медіа трохи збільшують натиск на те, що команда проти якої ми будемо грати дуже сильна. Чи навпаки, що ми просто зобов’язані ту чи іншу команду перемагати.

Хотів би дати пораду для ЗМІ: аналізуйте дії команд не лише стосовно індивідуальних дій гравців, а і командних взаємодій в захисті, між ланками. Сьогодні особистості можуть ставити крапки в будь-якій атаці.

Але ми прийшли до того, що ми плануємо зробити команду-зірку, яка буде перемагати. Нам не потрібна команда зірок. Проте сьогодні футбол еволюціонував до такого стану, що команди зірки складаються із зірок. Ми бачимо це в чемпіонаті Англії, Іспанії, Італії, де грають найсильніші футболісти світу. І коли вони приїздять до своєї збірної, то це команда зірок…

Відсутність Ярмоленка? Безумовно, для нас це велика втрата, але ми маємо своє обличчя — це ті гравці, які виходять на сьогоднішній день. І кожен футболіст, який викликаний у збірну, готовий взяти на себе лідерські моменти і повести за собою вперед команду.

Я впевнений, що ця втрата для нас не зіграє вирішальну роль у цьому протистоянні», — підсумував Шовковський.

Нагадаємо, матч Португалія — Україна вібдудеться 23 березня.