Київське Динамо не виплатило своїм футболістам преміальні за виступи в Лізі Європи у цьому сезоні. Гравці мали отримати додаткові кошти за вдалий виступ в груповому етапі Ліги Європи і перемогу над Олімпіакосом в 1/16 фіналу змагання.

Читайте також: Динамо ганебно капітулювало перед Челсі у Києві

Як повідомили в ефірі шоу ТаТоТаке, по двісті тисяч доларів команда мала отримати за кожну перемогу в груповому етапі. Нагадаємо, в групі кияни виграли тричі. Ще 200 — 250 тисяч доларів колективу мали виплатити за прохід в 1/16 грецького клубу.

Крім того, ведучі повідомили, що Динамо було оштрафоване на сто тисяч доларів за поразку від Яблонеця з мінімальним рахунком в останньому турі групового етапу. Таким чином, клуб не виплатив команді близько 700-750 тисяч доларів преміальних.

Більше інформації по темі: Хацкевич прокоментував поразку Динамо від Челсі

При цьому, ведучі ТаТоТаке відзначили, що керівництво Динамо пообіцяло футболістам закрити борги по преміальних до 20 березня. Також точно не відомо, чи буде команда оштрафована за дві ганебні поразки від лондонського Челсі в 1/8 фіналу із загальним рахунком 0:8.

Як відомо, після поразки в Києві від лондонців головний тренер столичного клубу Олександр Хацкевич відмовився говорити про свою відставку. Тренер відзначив, що у Динамо в цій грі були кадрові проблеми. Крім того, за словами тренера, рівень футболістів Челсі набагато вище, аніж у гравців киян.

Додамо, що наставник лондонського Челсі Мауріціо Саррі заявив, що кияни програли через те, що були слабо готові фізично. Однак, наставник бачить потенціал у цій молодій команді і у окремих її футболістах.

Можливо, вас зацікавить: Тренер Челсі назвав головну причину поразки Динамо