Промоутер Ломаченка назвав ще одного потенційного суперника для українця

0
172

У 2020 році Василь Ломаченко може зустрітися з Феліксом Врдехо, якого він переміг у 2012 році на Олімпіаді у Лондоні.

Про це заявив промоутер українського боксера Боб Арум.

За словами промоутер, коли він підписував контракт з Ломаченком, то запитав у нього, кого Василь може порадити з любителів для підписання. І Ломаченко тоді розповів про Вардехо. Арум відзначим, що за словами Василя, із усіх його 397 боїв у любителях поєдинок з Вардехо був найскладнішим.

Читайте також: Майкі Гарсія звинуватив Ломаченка у тому, що він ховається за Бобом Арумом

За словами промоутера, перші бої цього боксера були сенсаційними. Але після цього він втратив мотивацію, а потім була аварія на мотоциклі. Арум впевнений, що боксер забув, що для того, аби опинитися на вершині, потрібно багато працювати.

Більше інформації по темі: Ломаченко показав, як він готується до свого наступного бою

Промоутер відзначив, що останні бої Вардехо були жахливими. Він програв Антоніо Лозаде. Проте, на думку Арума, менеджер боксера запросив нового тренера Мемо Хередія. І тепер Вардехо дуже мотивований.

Його наступний бій відбудеться проти колишнього чемпіона Васкеса. Якщо він виграє цей бій і проявить себе, то в 2020 або в кінці 2019 року Арум організує йому великий бій проти Ломаченка. При цьому, за словами промоутера, це буде останній шанс для Вардехо заявити про себе на весь світ.

Можливо, вас зацікавить: Ломаченко розповів, чому не проводить бій проти Джервонти Девіса

Нагадаємо, Василь Ломаченко наступний бій проведе 12 квітня проти Ентоні Кроли у Лос-Анджелесі.

В одному зі своїх недавніх інтерв’ю Василь заявив, що після того, як він стане абсолютним чемпіоном світу у легкій вазі, він завершить кар’єру. Проте нещодавно він відзначив, що після цього опуститься у напівважку вагу, де також хоче об’єднати всі титули.