Потенційний суперник Ломаченка програв перший бій у кар’єрі. Відео

0
1464

В США відбувся поєдинок, в якому чемпіон світу за версією IBF у напівсередній вазі Еррол Спенс переміг Майкі Гарсію, захистивши свій титул. А для Гарсії ця поразка стала першою за 40 проведених ним боїв.

В першому раунді суперники працювали дуже обережно, використовуючи джеби. У другій трихвилинці Гарсія став трохи піднімати темп і бій почав виглядати вже більш цікаво.

Читайте також: Майкі Гарсія звинуватив Ломаченка у тому, що він ховається за Бобом Арумом

Але в третьому раунді ініціатива знову повернулася до Спнса. Він працював не лише по голові, а й в корпус, Гарсія встигав блокувати атаки суперника, а сам атакував не так активно. При цьому, він майже не використовував праву руку.

Четвертий раунд залишився також за Спенсом, який став більш точнішим і додав у потужності ударів. В п’ятому раунду Майкі трохи почав утомлюватися, після атаки залишався на місці і суперник за це насипав йому доволі багато ударів.

Більше інформації по темі: Гарсія переміг Істера та чекає на Ломаченка

Шостий раунд також виграв Спенс, Гарсія лише відбивався, хоча і зміг забрати кінцівку раунду. У сьомому раунді у Майкі з носу пішла кров, він виглядав втомленим, атакував без особливої ідеї, за що суперник карав його численними серіями своїх ударів.

У дев’ятому раунді здавалося, що кут Гарсії зупинить бій — він ледь тримався на ногах. Проте Майкі вистояв і в кінцівці бою навіть спробував зарубатися із суперником на ближній дистанції. Еррол виклик прийняв, але виглядав більш переконливо.

Можливо, вас зацікавить: Ломаченко і Гарсія можуть зустрітися у 2019 році

В останньому раунді чемпіон віддав Гарсії ініціативу, але на загальну картину поєдинку це ніяк не вплинуло. У підсумку, судді віддали перемогу в цьому бою Ерролу Спенсу — 120:107 і двічі 120:108.