Шелестюк може вийти в ринг про екс-чемпіона світу

0
196

Український боксер Тарас Шелестюк дізнався приблизну дату свого повернення в ринг. Українець наступний бій проведе в травні або червні цього року.

В коментарі YouTube-каналу ID MENTOR боксер заявив, що планується десятираундовий поєдинок. А його суперником може стати колишній чемпіон світу. При цьому, Шелестюк точного імені боксера, з яким він вийде в ринг, не назвав.

Читайте також: Шелестюк виграв у першому бою за півтора року. Відео

Як відомо, Шелестюк повернувся на ринг 9 березня в бо проти мексиканця Мартіна Анхеля Мартінеса. Цей бій українець виграв одноголосним суддівським рішенням. Додамо, що цей поєдинок став першим для Шелестюка майже за 2,5 роки.

Це цікаво: Шелестюк назвав ім’я свого наступного суперника

Крім цього, варто відзначити, що сам Шелестюк не проти провести бій проти Еррола Спенса. Як відомо, напередодні цей боксер суддівським рішенням виграв у ще одного американця Майкі Гарсії, захистивши свій титул чемпіона світу за версією IBF у напівважкій вазі.

Більше інформації по темі: Шелестюк повертається на ринг після майже дворічної паузи

Після цього Шелестюк в соціальній мережі Інстаграм запропонував Спенсу вийти проти нього в ринг.

Можливо, вас зацікавить: Тарас Шелестюк повернеться на ринг в березні?

Відзначимо, що це не перший виклик відомим боксерам, який Шелестюк кинув через соціальні мережі. Раніше він вже викликав таким чином на бій екс-чемпіону WBO Джеффу Хорну і чемпіонові WBC Шону Портеру.

Актуально: Відомий український боксер кинув виклик чемпіону світу WBC