У мас-старті на ЧС-2019 Меркушина лише 25-а

0
180

У заключний день чемпіонату світу з біатлону в Остерсунді відбувся жіночий мас-старт. Єдина представниця нашої команди в цій гонці Анастасія Меркушина показала не найкращий результат і фінішувала 25-ю.

Читайте також: На ЧС-2019 у жіночій гонці переслідування Меркушина фінішувала 15

На вогневих рубежах українка заробила шість штрафних кіл. При цьому, на дистанції швидкість її ходу також залишала бажати кращого. У підсумку, на фініш вона прийшла 25-ю. Швидше за все, на результаті виступу спортсменки сказалася втома — Анастасія відпрацювала всі вісім гонок в рамках чемпіонату світу, а тому в заключному старті їй банально вже не вистачило сили для того, щоб показати високий результат.

Це цікаво: У жіночому спринті на ЧЄ-2019 українка Меркушина фінішувала восьмою

Переможницею гонки стала італійка Доротея Вірер. Після трьох вогневих рубежів вона була лідером тридцятисекундним запасом. А тому навіть два промахи на заключному вогневому рубежі не завадили їй виграти цю гонку.

На п’яти італійці наступала росіянка Єкатерина Юрлова-Перхт, яка відставання у десять секунд за рахунок помилок італійки скоротила лише в два рази. А тому їй вдалося в цій гонці заробити лише срібну нагороду.

Більше інформації по темі: Меркушина і Підручний пройшли обстеження в клініці в Німеччині

А бронзову нагороду взяла німкеня Деніз Херрманн, яка навіть з чотирма колами штрафу за рахунок шаленої швидкості прийшла на фініш з відставанням лише в п’ятнадцять секунд від лідера.

Чемпіонат світу 2019

Остерсунд, Швеція

Мас-старт

Жінки

1.🇮🇹Доротея Вірер [Італія] (0+0+0+2) 37:25.4;
2.🇷🇺Катерина Юрлова-Перхт [Росія] (0+0+1+1) +4.9;
3.🇩🇪Деніз Герман [Німеччина] (0+1+2+1) +15.4;

25.🇺🇦Анастасія Меркушина (2+0+3+1) +2:52.9.

Можливо, вас зацікавить: В індивідуальній гонці на ЧС-2019 три українки потрапили до топ-20