На ЧС-2019 відбулася остання гонка — чоловічий мас-старт. Єдиний представник України у гонці Дмитро Підручний фінішував з десятим результатом.

Дмитро навіть мав шанси поборотися за медаль сьогодні. Проте, два промахи в стрільбі і втома, яку Підручний почав відчувати на останньому колі траси, дозволили йому прийти на фініш лише десятим.

Читайте також: Підручний виграв золото у персьюті на ЧС-2019

Зі старту Дмитро вибився у лідери і задавав темп гонки. Але вже на другій половині кола він трохи відійшов у тінь. Стрільбу лежачи українець відпрацював чисто і зі стрільбища він виходив п’ятим з відставанням від лідера всього в п’ять секунд.

Це цікаво: Підручний чоловічий спринт на ЧЄ-2019 завершив вісімнадцятим

На другому колі Дмитро спокійно йшов по трасі. До третього вогневого рубежу він підходив із відставання від лідерів уже в п’ятнадцять секунд. Дмитро тут припустився одного промаху і після кола штрафу відставав уже від лідера на двадцять секунд.

Більше інформації по темі: Прима в мас-старті в Антхольці фінішував 19, Підручний — 26

На заключному колі у Дмитра вже не було сили і він пропустив своїх переслідувачів вперед. А на останній стрільбі українець двічі промахнувся, що і вплинуло на загальний його результат у цій гонці.

Можливо, вас зацікавить: Підручний у чоловічому спринті в Рупольдінгу показав 20 результат

Що стосується медалей, то золото тут виграв італійський біатлоніст Домінік Вінді, срібна нагорода у француза Антоніна Гігонна, а бронза дісталася австрійцеві Юліану Еберхарду.

Чемпіонат світу 2019

Остерсунд, Швеція

Мас-старт

Чоловіки

1.??Домінік Віндіш [Італія] (1+1+1+0) 40:54.1;
2.??Антонен Ґіґонна [Франція] (2+0+0+1) +22.8
3.??Юліан Еберхард [Австрія] (0+0+3+1) +23.3

10.??Дмитро Підручний (0+0+1+2) +48.2.