Шахтар підписав двох сильних новачків у зимове міжсезоння — Соломона і Тете.

Про це Профутболу розповів генеральний директор клубу Сергій Палкін.

За його словами, ці футболісти — дуже перспективні. У майбутньому вони можуть вийти на серйозний європейський рівень. За словами Палкіна, Марлос і Тайсон не молодіють, а тому клубу потрібно подумати про майбутнє. Хоча, як і раніше, Шахтар робить ставку на молодих виконавців.

Читайте також: Срна готовий повернутися в Шахтар

Також Палкін розповів про те, як клуб підписав Тете за 15 мільйонів євро. Генерельний директор гірників відзначив, що на ситуацію на трансферному ринку Бразилії впливають такі клуби, як Реал і Барселона. Раніше вони не купляли тут молодих гравців, а брали їх у таких команд, як Шахтар.

То зараз вони йдуть в Бразилію напряму. І підписавши за 45 мільйонів Родріго, Вінісіуса, вони просто підірвали трансферний ринок. За словами Палкіна, зараз всі клуби розуміють, що трансферний ринок вже розігрітий, тому вони заходять в Бразилію і куплять гравців напряму.

Це цікаво: Шахтар підпише бразильця Тете

Гірники не можуть собі дозволити витрачати на одного футболіста 45-50 мільйонів, тому їм доводиться витримувати серйозну конкуренцію. За словами генерального директора клубу, Тете Шахтар вів ще з 17 років. Тоді за нього просили 12-15 мільйонів, а після того як він став гравцем Есторіла донецький клуб встиг підписати його до Чемпіонату Південної Америки U-20.

А коли чемпіонат був уже в самому розпалі, на гравця почали виходити інші клуби, серед яких лондонський Челсі.

Можливо, вас зацікавить: Офіційно: Шахтар підписав 18-річного бразильця