Промоутер Ломаченка розповів, чому він не організовує бій проти підопічного Мейвезера

0
269

Бій Василя Ломаченка проти американця Джервонти Девіса нікому не цікавий. Про це заявив промоутер українського чемпіона Боб Арум.

За словами промоутера, Джервонта Девіс використовує ім’я Василя Ломаченка для того, щоб отримати більшу популярність. Арум відзначив, що у команди американця є його номер телефону, але вони не роблять нічого для того, щоб організувати цей поєдинок.

Читайте також: Ломаченко розповів, чому не проводить бій проти Джервонти Девіса

Також Арум прокоментув бій Девіса проти Хосе Педраси, в якому американець виграв технічним нокаутом. Промоутер відзначив, що теперішній Педраса кращий, бо тоді він був нещасним зі свої промоутером і поано тренувався. Тому порівнювати його бої з Девісом і Ломаченком нема ніякого сенсу.

Це цікаво: Мейвезер: Джервонта Девіс не думає про бій з Ломаченком

Промоутер впевнений, що бій Девіс — Ломаченко ніхто не хоче бачити окрім самого Девіса. І це при тому, що він навіть не в легкій вазі. Що стосується Майкі Гарсії, який напередодні програв Ерролу Спенсу, то Арум готовий організувати цей бій, якщо американець повернеться у легку вагу.

Більше інформації по темі: У потенційного суперника Ломаченка знову проблеми з поліцією

Крім того, Боб відзначив, що шанси в цьому бою не будуть 50 на 50, адже Ломаченко рідкісний талант і мало хто зможе з ним боксувати на рівних. Хоча, хороший бій українцеві Гарсія, на думку Арума, дати зможе.

Як відомо, Василь Ломаченко вийде в ринг 12 квітня у Лос-Анджелесі. Його суперником буде британський претендент Ентоні Кролла.