Арум розповів про найбільший бій для Ломаченка в 2019 році

0
401

Промоутер чемпіона світу у легкій вазі Василя Ломаченка Боб Арум хоче організувати для українця бій проти американського проспекта Теофімо Лопеса.

За словами промоутер, зараз його компанія займається активним піаром цього боксера. Його поєдинок з Василем Ломаченком має відбутися в кінці 2019 року, або на початку 2020. Промоутер впевнений, щой цей поєдинок стане найгучнішим у легкій вазі в найближчому майбутньому.

Арум відзначив, що для того, щоб цей поєдинок вдалося організувати, Теофімо Лопесу потрібно ще трохи себе проявити. 20 квітня він проведе бій, який має стати випробуванням. І якщо він його вдало пройде, то після цього, швидше за все, він битиметься з Педрасою, який нещодавно поступився Ломаченку.

І якщо Теофімо Лопесу вдасться виграти у Хосе Педраси, тоді можна вже буде говорити про можливий поєдинок з українським чемпіоном. Поки ж Боб Арум не хоче ставити Лопеса проти українця, поки він не буде повноцінно готовий до цього бою.

Як відомо, в одному зі своїх нещодавніх інтерв’ю Теофімо Лопес заявив, що він без проблем може побити Василя Ломаченка. Американець відзначив, що він знає три-чотири способи, як перемогти українського чемпіона.

При цьом, батько і тренер Теофімо заявив, що цей поєдинок для його сина буде налегшим у кар’єрі. А Василь Ломаченко, на його думку, дуже боїться боксувати проти Лопеса-молодшого.