Шевченко про Ракицького в збірній: Це питання закрите

0
682

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко прокоментував своє рішення щодо невиклику до головної команди захисника Зеніту Ярослава Ракицького.

За словами тренера, він не спілкувався з гравцем ні тоді, коли він переходив у Зеніт, ні після цього. Як головний тренер Шевченко прийняв рішення, яке на даний момент є найкращим для команди.

Шевченко відзначив, що на підготовку до матчів проти Португалії та Люксембургу викликані найкращі на даний момент виконавці. Тому для нього це питання закрите. І головний тренер попросив більше його йому не задавати.

Читайте також: У ФФУ розповіли, чому Ракицького не викликали до збірної

Також наставник прокоментував стартовий матч у відборі на Євро-2020, який наша команда проведе проти Португалії. За його словами, тактику проти однієї з найсильніших збірних світу знайти важко. Наставник впевнений, що його команда має працювати перша за все командною роботою.

Більше інформації по темі: Леоненко про перехід Ракицького в Зеніт: Йому сім’ю годувати потрібно

В індивідуальній боротьбі в України шансів нема. Потрібно будувати гра за рахунок колективної взаємодії. Шевченко відзначив, що гравці робитимуть все, аби прибрати Роналду подалі від наших воріт.

Це цікаво: Селезньов став на захист Ракицького: Його виставили з Шахтаря. Відео

Також Шевченко розповів, що має дуже багато інформації про цю команду. Тренер переглянув багато ігор за участі цієї збірної. Тому у нього є чітке розуміння того, що треба робити і як готуватися до цього поєдинку.

Нагадаємо, збірна України вже розпочала підготовку до матчу з португальцями, який відбудеться 22 березня. А з Люксембургом наша команда зіграє 25 березня.