Збірна України з біатлону після завершення нинішнього сезону припинить співпрацю з російськими сервісменами, на яких жалілися біатлоністи протягом сезону.

Про це розповів президент Федерації біатлону України Володимир Бринзак. За його словами, зараз вже представники федерації ведуть переговори з італійськими спеціалістами. Бринзак відзначив, що він буде також більше довіряти своїм спеціалістам.

Читайте також: Меркушина і Підручний пройшли обстеження в клініці в Німеччині

При цьому, президент ФБУ відзначив, що йому дуже не хотілося б, щоб українські молоді тренери Ященко і Кравченко використовувалися в якості серівсменів, адже вони потрібні команді насамперед як тренери. Тому федерація і прийняла рішення почати пошуки нових сервісменів.

За словами Бринзака, федерація також прислуховується до порад Віталія Руденчка, який тривалий час керував сервіс-групою української команди, а після цього перебрався працювати у Fischer.

Це цікаво: Збірна України натуралізує трьох росіянок

Крім того, за словами президента ФБУ, також керівництво радиться і з тренерами, намагається прислухатися до їх побажань. Бринзак виразив упевненість в тому, що до старту нового сезону ця проблема буде повністю вирішена.

Нагадаємо, після невдалого виступу у мас-старті на етапі Кубка світу в Нове Место капітан чоловічої команди Дмитро Підручний заявив, що це пов’язано з жахливим станом лиж. Пізніше про аналогічні проблеми заговорив ще один лідер нашої команди Артем Прима.

Більше інформації по темі: Джима може пропустити Різдвяну гонку

Додамо, що в нинішньому сезоні наша команда виступить на останньому етапі Кубка світу в Холменколлені.