Ворскла може отримати нового головного тренера

0
261

Полтавська Ворскла найближчим часом може отримати нового головного тренера. Як повідомив журналіст телеканалів Футбол 1/2 Ігор Бурбас, Василя Сачка можуть відправити у відставку.

Відзначається, що керівництво зараз думає над звільненням тренера. Схиляються боси полтавського клубу до того, що спеціаліста, який не зміг вивести команду у топ-6 українського чемпіонату потрібно звільнити.

Читайте також: Ворскла не змогла виграти у Арсенала в 22 тур Прем’єр-ліги

Також називається головний кандидат на посаду тренера Ворскли. Ним може стати головний тренер молодіжної команди Шахтаря U-21 Валерій Кривенцов.

Як відомо, в 22 туру Прем’єр-ліги Ворскла не змогла виграти у Арсенала і не потрапила до першої шістки чемпіонату. Сам головний тренер після цієї поразки заявив, що завдання, яке стояло перед командою, не виконане. Проте, за його словами, для цього є багато внутнішніх причин і факторів, про які він говорити не хоче.

Це цікаво: Ворскла втратила шанси на плей-офф Ліги Європи

Крім того наставник відзначив, що у нього попереду важлива розмова з керівництвом клубу. Сачко відзначив, що якщо причина невдач клубу криється в ньому, то він готовий без проблем піти у відставку.

Нагадаємо, Василь Сачко очолює полтавську Ворсклу з 2014 року. Крім того, як футболіст він виступав у полтавському колективі з 2008 по 2014 роки, провівши в футболці клубу 83 матчі і забивши вісімнадцять голів.

Можливо, вас зацікавить: Ворскла програла вдома Карабаху

Що стосується Валерія Кривенцова, то в якості головного тренера він працював з 2015 по 2016 рік у маріупольському Іллічівці, після чого перебрався на роботу до Шахтаря.