Коноплянка: Мені не вистачає Ракицького. Впевнений, що кожен підтримає мої слова

0
272

Ярослава Ракицького дуже не вистачає у національній збірній України. Про це заявив вінгер національної команди, коментуючи перехід Ракицького у пітерський Зеніт.

Це цікаво: У ФФУ розповіли, чому Ракицького не викликали до збірної

За словами Коноплянки, він спілкувався з Ракицьким після його переїзду в Росію. Євген відзначив, що йому дуже не вистачає Ярослава в збірній. Коноплянка висловив упевненість у тому, що кожен із гравців і тренерів підтримає його в цьому питанні.

Бо, за словами Євгена Коноплянки, всі знають сильні сторони Ракицького як гравця оборони. Крім того, Коноплянка зазначив, що дуже довго знає Ракицького як людину. А перехід в пітерський Зеніт — це його особистий вибір.

Більше інформації по темі: Селезньов став на захист Ракицького: Його виставили з Шахтаря. Відео

На питання, що конкретно він буде робити, якщо отримає пропозицію продовження кар’єри в Росії, Євген відповів, що про це зараз немає сенсу говорити. Адже він зараз у національній збірній України.

Коноплянка зазначив, що якщо він зараз скаже, що отримавши такий варіант, не перейде в російський клуб, то це, на його думку, буде плювок у бік Ракицького. А якщо погодиться — то його …

Додамо, що напередодні головний тренер збірної України Андрій Шевченко прокоментував своє рішення не викликати Ракицького до лав національної команди. За його словами, у збірній зараз грають найсильніші футболісти країни — ті, кого визначив тренерський штаб. Шевченко попросив представників ЗМІ більше не піднімати це питання.

Читайте також: Шевченко про Ракицького в збірній: Це питання закрите