Усик розповів, що йому пропонували поїхати з України. Відео

0
505

Олександр Усик ніколи не задумувався про те, щоб поїхати з України. Про це абсолютний чемпіон світу у важкій вазі заявив у коментарі для НАШ. МАКС-ТВ.

За словами боксера, він ніколи навіть не розгядав варіант поїхати з країни, хоча пропозицій у нього для цього було достатньо. За словами Олександра Усика, йому пропонували гроші, житло, обіцяли, що він буде повністю забезпечений і за це йому нічого не потрібно робити — просто боксувати. Але, як розповів боксер, він постійно відмовлявся від таких пропозицій.

Читайте також: Долю поєдинку між Усиком і Лебедєвим визначить WBA

Усик зазначив, що його батько все життя говорив російською мовою, хоча він і жив на Чернігівщині, де всі говорять українською. Усик згадує, що незважаючи на те, що батько все життя говорив російською, він постійно повторював йому, що він українець.

Це цікаво: Усик знову вляпався у скандал через російську церкву

Олександр розповів, що одного разу запитав у батька, чому ж він тоді не говорить українською, на що Усик-старший відповів, що він говорить російською і хіба Олександр його не розуміє?

Більше інформації по темі: Новий тренер Усика розповів про підготовку до переходу в супертяжі

Як відомо, раніше Усик розповідав, що йому пропонували отримати російське громадянство. Проте боксер зазначив, що він навіть не думав відмовлятися від українського паспорта, так як він патріот своєї країни і хоче, щоб вона процвітала. Усик зазначив, що те, що він народився українцем — заслуга бога. А тому він ніколи не змінить громадянство.

Нагадаємо, наступний бій Олександра Усика має відбутися в Чикаго 18 травня. Цей бій стане дебютним для українця у суперважкій вазі, а його суперником може стати Карлос Такам або Олександр Повєткін.