Бій Гарсії і Ломаченка може не відбутися?

0
319

Бій Майкі Гарсії і Василя Ломаченка може не відбутися. Як заявив брат американського боксера Роберт Гарсія, для Майкі буде краще залишитися у першій напівсередній вазі, а не повертатися у легку вагу, де боксує Ломаченко.

Як відомо, Майкі Гарсія піднімався у вазі для бою проти Еролла Спенса, в якому він програв суддівським рішенням. Тепер же за словами його брата, у боксера є чимало варіантів продовження кар’єри. При цьому, брат і тренер Майкі вважає, що оптимальним для нього було б рішення перейти в перший напівсередній дивізіон.

Читайте також: Майкі Гарсія звинуватив Ломаченка у тому, що він ховається за Бобом Арумом

При цьому, за словами Роберта Гарсії, повернутися в легку вагу для боксера буде складно, враховуючи нарощення м’язів, яке боксер зробив для переходу в напівсередню вагову категорію. Тому Роберт вважає, що перша напівсередня вага буде для його брата оптимальною.

Це цікаво: Ломаченко розповів, чому зараз не хоче битися з Гарсією

Хоча, Гарсія-старший впевнений, що і у напівсередній вазі Майкі зможе конкурувати з будь-яким боксером. А Ероллу Спенсу він програв тільки тому, що суперник був краще того вечора.

Додамо, що сам Гарсія нещодавно заявив, що хотів би провести бій з Василем Ломаченком у легкій вазі. При цьому, він зазначив, що поки не прийняв рішення, в якому дивізіоні продовжить свої виступи. За словами боксера, йому зараз потрібно трохи відпочити, а потім разом зі своєю командою прийняти рішення, в якій ваговій категорії далі боксувати.

Більше інформації по темі: Ломаченко розповів, коли зможе боксувати з Гарсією

Якщо це буде легка вага, то найкращим суперником для себе Гарсія бачить саме українського чемпіона.