Безус про екс-тренера Ворскли Павлова: Історій багато, але дітям нема чого розповісти

0
198

Колишній тренер полтавської Ворскли Микола Павлов вчив футболістів більше життю, ніж футболу. Про це розповів півзахисник Генка Роман Безус, який грав під керівництвом відомого тренера.

За словами гравця, історій з Павловим дуже багато, є що згадати, але немає про що розповісти дітям. Безус відзначив, що Павлов більше вчив як поводитися у житті та стресових ситуаціях. У гравців кожен ранок починався з кабінету головного тренера. Роман розповідає, що якщо після цього треба йти до лікаря, то тиск можна і не міряти — буде високим. Навіть у ситуаціях, коли тренер нормально розмовляв з футболістами.

Читайте також: Павлов розповів, як кодував футболістів у Динамо. Відео

Безус зазначив, що Павлов знайомився із батьками гравців, зідзвонювався з його батьком, знав дружину і цікавився абсолютно всім, що пов’язано з гравцями. Часом він кричав на Романа за зайву вагу і його зачіску.

Це цікаво: Безус вивів свій новий клуб у фінал Кубка Бельгії

Згадав гравець цікавий епізод, коли команда грала з Маріуполем і перемогла 6:2. Тоді Роман відіграв не дуже і наступного дня отримав прочуханки від тренера. Основна претензія — у всіх гравців футболки були заправлені в шорти, а в нього — ні. Тому команда грала цей матч без Романа, який думав про те, як виглядає його футболка. За словами Безуса, це, звичайно було перебільшення, але до дисципліни йго привчило.

Більше інформації по темі: Безус дебютував у складі нового клубу

Безус впевнений, що якби зараз Павлову дати команду з нормальними керівниками і повною свободою дій, ван за 2-3 місяці зібрав би колектив, який був би в трійці найкращих в Україні.