Шахтар може відпустити одного зі своїх бразильців на Батьківщину

0
186

Бразильський півзахисник донецького Шахтаря Дентіньо може найближчим часом змінити клубуну прописку. Повідомляється, що гравець може повернутися на Батьківщину, де в його послугах зацікавлений місцевий клуб Корінтіанс.

Відзначається, що ця команда розраховувала підписати Дентіньо ще минулого літа. Проте, тоді керівники клубу не змогли домовитися к представниками донецького Шахтаря.

Тепер же після того, як донецький клуб підсилив свій склад кількома молодими перспективними виконавцями із Бразилії, місця в складі команди Паулу Фонсеки для Дентіньо, швидше за все, не буде. А тому представники Корінтіанса розраховують, що цього разу вони зможуть домовитися з Шахтарем і оформлять трансфер гравця.

Як відомо, Дентіньо виступає у складі донецького клубу із 2011 року. Тоді гірники підписали цього футболіста за 7,5 мільйона євро. В даний час трансферна вартість футболіста авторитетним ресурсом Transfermarkt оцінюється в один мільйон євро.

Читайте також: Шахтар підпише бразильця Тете

Додамо, що діючий контракт гравця з донецьким клубом закінчується у 2021 році. В кінці лютого він відновився від ушкодження і повернувся у загальну групу Шахтаря. В нинішьному сезоні в складі клубу гравець провів дев’ять матчів, результативними діями не відзначився.

Більше інформації по темі: Офіційно: Шахтар підписав 18-річного бразильця

Нагадаємо, у зимове міжсезоння донецький Шахтар підписав двох молодих виконавців із Бразилії. Мова про 18-річного хавбека Маркоса Антоніо, який обійшовся гірникам у 3,5 мільйона євро. А також 19-річного півзахисника Тете, за якого український клуб заплатив п’ятнадцять мільйонів євро.