Срна: Рівень чемпіонатів Італії та України – два разні світи

0
266

Рівень італійського чемпіонату набагато вищий, ніж в українській першості. Про це заявив екс-капітан донецького Шахтаря Даріо Срна, який зараз виступає в італайському Кальярі.

За словами хорватського захисника, італійська першість — дуже складна футбольна ліга з великою кількістю тактики і якісними футболістами. Тому Срна дуже задоволений, що зупинив свій вибір саме на цьому чемпіонаті.

Читайте також: Срна готовий повернутися в Шахтар

Також хорват розповів, як опинився у Кальярі. За його словами, представники клубу вийшли на нього з пропозицією через знайомого. Після цього Срна двічі прилітав до Італії, після чого і прийняв рішення продовжити кар’єру в цій команді.

Хорватський футболіст розповів, що у Кальярі зараз молодий амбітний президент, який будує нову команду. При цьому, Срна відзначив, що рівень чемпіонату України і Серії А не варто порівнювати, бо це два різні світи.

Можливо, вас зацікавить: Палкін розповів про те, як виграв конкуренцію за бразильця у Челсі

При цьому, виступи в Італії — це великий досвід для Даріо Срни. Тут він вивчає італійську мову, спостерігає за роботою тренера. Хорват відзначаи, що клуб зараз пропонує йому підписати новий контракт, але Срна не поспішає цього робити, а хоче завершити сезон, після чого прийняти рішення разом зі своєї сім’єю.

Що стосується варіанту із завершенням кар’єри, хорватський захисник зазначив, що у нього навіть думок таких нема, адже ще є і бажання пограти на високому рівні, і сили для цього.

Як відомо, раніше в одному із своїх інтерв’ю Даріо Срна заявив, що він готовий у будь-який момент повернутися в Шахтар, якщо команді буде потрібна його допомога.