Вайлдер впевнений, що Кличко не захоче битися з ним

0
247

Американський супертяж чемпіон світу за версією WBC Деонтей Вайлдер не вірить в те, що Володимир Кличко в разі повернення на ринг захоче вийти в ринг проти нього. Про це американець заявив у коментарі Metro.

За словами американського чемпіона, ще треба подивитися, що зможе показати Володимир Кличко і чи зможе він повернути свою колишню фізичну форму, так як з моменту його останнього поєдинку проти Ентоні Джошуа пройшло два роки. Вайлдер впевнений, що рано чи пізно кожен приходить до того моменту, коли він вже не такий боєць, як був раніше.

Читайте також: Американський боксер порівняв Віталія Кличка і Деонтея Вайлдера

Американець відзначив, що раніше Володимир демонстрував феноменальні речі у своїй кар’єрі і ніхто ніколи не зможе відібрати це у нього. При цьому, Деонтей зазначив, що коли проходив тренувальний табір з українцем, то багато чому зміг у нього навчитися.

Але він впевнений, що у випадку з поверненням на ринг потрібно відновити свої сили. Особливо, якщо треба буде боксувати з таким потужним суперником, яким себе вважає сам Вайлдер. Боєці відзначив, що він ні з ким не жартує і йде до кінця.

Це цікаво: Володимиру Кличку пропонують 40 мільйонів доларів за повернення на ринг

Деонтей впевнений, що Володимир не захоче боксувати проти нього, так як коли кожного разу звучить інформація про його повернення, імені Вайлдера ніхто не згадує. Тому що всі розуміють, наскільки складним буде цей бій для українця.

Як відомо, стрімінгова компанія DAZN запропонувала Володимиру Кличку 40 мільйонів доларів за його повернення на ринг для проведення трьох боїв. Пізніше компанія подвоїла суму своєї пропозиції і зараз вона складає 80 мільйонів доларів.

Більше інформації по темі: Кличко зробив важливу заяву стосовно свого повернення в бокс