Іще один бразильський футболіст Шахтаря хоче залишити донецький клуб. Мова йде про півзахисника Веллінгтона Нема.

Як повідомляє Globo Esporte, у зміні команди особисто зацікавлений сам футболіст. При цьому, відзначається, що керівництво гірників не проти такого розвитку подій. У Шахтар готові відпустити гравця пограти в оренду. Також боси клубу не проти оформити повноцінний трансфер футболіста.

Читайте також: Шахтар може відпустити одного зі своїх бразильців на Батьківщину

За інформацією ЗМІ, Велінгтон Нем хоче повернутися до Бразилії. При цьому, зробити це він хоче якомога швидше. Відзначимо, що трансферне вікно у Бразилії відкрите до третього квітня, тому часу для оформлення угоди залишилось не так і багато.

Це цікаво: Срна готовий повернутися в Шахтар

При цьому відомо, що з Бразилії у гравця немає на даний момент жодної пропозиції. Однак, в його послугах зацікавлені клуби із Японії та ОАЕ.

Нагадаємо, Велінгтон Нем захищає кольори Шахтаря з 2013 року. Всього за клуб він провів 67 поєдинків, у яких забив десять голів і віддав сім результативних передач. Діюча угода гравця з донецьким клубом розрахована до літа 2020 року.

Більше інформації по темі: Шахтар підпише бразильця Тете

Як відомо, раніше була інформація, що бразильський футболіст Шахтаря Дентіньо також може повернутися до Бразилії. Відзначається, що в трансфері цього гравця зацікавлений Корінтіанс.

Клуб намагався підписати Дентіньо минулого літа, але тоді домовитися з гірниками у нього не вийшло. Контракт Дентіньо з Шахтарем закінчується влітку 2021 року.

Можливо, вас зацікавить: Шахтар не буде підписувати футболіста Греміо?