Фонсека найближчим часом не збирається залишати Шахтар

0
140

Головний тренер донецького Шахтаря Паулу Фонсека не збирається найближчим часом залишати український клуб. Про це він заявив у коментарі maisfutebol.iol.pt.

За словами тренера, його контракт з клубом буде діяти ще пітора роки, а тому він розраховує допрацювати в Шахтарі до його завершення. При цьому, наставник відзначив, що якщо він отримає хорошу пропозицію, яка влаштує всіх, то він тоді буде готовий обговорювати її.

Читайте також: Вернидуб: Нехай Фонсека слідкує за своєю командою

Фонсека розповів, що у минулому році мав кілька пропозицій, але вирішив відмовитися від них. Тренер підкреслив, що в даний момент він не розглядає можливості залишити український колектив.

Також наставник розповів про завдання, які стоять перед Шахтарем у цьому сезоні. Тренер відзначив, що головне — це виграти український чемпіонат. Фонсека нагадав, що зараз команда йде на першому місці і все поки нормально.

Це цікаво: Фонсека працює за методичками Луческу?

Тренер заявив, що вважає вдалим виступ команди в єврокубках в цьому сезоні. Тому що потрібно розуміти різницю між українськими клубами і командами з топових європейських чемпіонатів.

Фонсека зазначив, що Шахтар — дуже мотивована команда, яка завжди готова боротися за найвищі нагороди. А тому на європейській арені клуб готовий прогресувати щоб у майбутньому добитися успіху.

Більше інформації по темі: Фонсека заробляє в 5,5 раза більше, ніж Хацкевич — sportarena

При цьому, тренер визнає, що зараз виграти Лігу чемпіонів чи Лігу Європи для команди буде дуже складно. Тому в нинішньому сезоні керівництво клубу і тренерський штаб внесли доволі багато важливих змін у складі команди.