Повєткін погодився на бій проти Усика

0
1417

Російський супертяж Олександр Повєткін готовий вийти в ринг проти абсолютого чемпіона світу у важкій вазі українця Олексанра Усика. Про це повідомив менеджер російського боксера Вадим Корнілов.

За його словами, Повєткін дав свою згоду на бій проти Олександра Усика. Крім того, російський боксер також висловив готовність провести бій проти британця Ділліана Вайта, а також кубинського супертяжа Луїса Ортіса.

Читайте також: Усик і Такам домовилися щодо проведення бою

Як заявив Корнілов, тепер рішення про організацію бою повністю залежить від іншої сторони.

Нагадаєм, раніше була інформація, що команда Усика хоче дебютувати у суперважкій вазі в бою проти Повєткіна. Росіянин спочатку заявляв, що вирішує, чи відбудеться цей поєдинок. Проте пізніше, зваживши всі за і проти, сторона Повєткіна заявила, що не буде боксувати з українцем і ніяких переговорів про такий бій не було.

Це цікаво: Усик розповів, що йому пропонували поїхати з України. Відео

Що стосується українця, то на передодні з’явилася інформація про те, що він домовився про бій з камерунським супертяжем Карлосом Такамом. Що стосується його бою з Повєткіним, то інсайдери повідомляли, що такий бій можливий після Такама. В свою чергу, Повєткін також просив перед Усиком мати можливість провести один бій з більш простим суперником.

Більше інформації по темі: Новий тренер Усика розповів про підготовку до переходу в супертяжі

Додамо, що наступний бій Олександра Усика відбудеться в США (Чикаго) 18 травня. Планувалося, що в цей же вечір на ринг вийде і Повєткін, суперником для якого спочатку планувався американець Майкл Хантер.