Наступний бій Усика можуть перенести?

0
235

Наступний поєдинок українця Олександра Усика, яки він, імовірно, проведе проти камерунського боксера Карлоса Такама, буде перенесений на 17 травня. Про це повідомив промоутер українського боксера Едді Хірн.

Читайте також: Повєткін погодився на бій проти Усика

За його словами, остаточної домовленості щодо поєдинку немає. На словах сторони вже прийшли до згоди, проте поки документально її не закріпили. При цьому, Хірн розповів, що провести бій Усик — Такам планується 17 травня. Причина — 18 травня свій бій проведе чемпіон світу за версією WBC у суперважкій вазі Деонтей Вайлдер проти Домініка Брізіла.

Більше інформації по темі: Усик і Такам домовилися щодо проведення бою

А тому, для того, щоб бій Усика був максимально розкручений і представлений в США, а також для того, щоб уникнути конфліктів з трансляторами, було прийнято рішення перенести цей бій на один день.

Можливо, вас зацікавить: Усик розповів, що йому пропонували поїхати з України. Відео

Як відомо, раніше була інформація, що Усик в своєму дебютному бою у суперважкій вазі може зустрітися з росіянином Олександром Повєткіним. Проте, пізніше сторона Повєткіна заявила, що не розглядяє можливість такого бою. Тому основним претендентом на бій з українцем став Карлос Такам.

Актуально: Усик знову вляпався у скандал через російську церкву

Однак, буквально напередодні менеджер росіянина Вадим Корнілов в одному зі своїх інтерв’ю заявив, що Олександр готовий до бою проти Усика.

Журналісти відзначаюь, що, швидше за все, Усик після бою з Такамом може в наступному поєдинку зустрітися з Повєткіним.