Донецький Шахтар гальмує прогрем молодих українських футболістів. Про це заявив екс-гравець клубу а зараз тренер Олімпіка В’ячеслав Шевчук. На прикладі Олександра Зінченка він пояснив свою думку.

За словами Шевчука, саме Зінченко найближчим часом стане капітаном збірної України. Тому що він лідер на полі і професіонал, сильний духом. Також, за словами Шевчука, у Зінченка є багато харизми, що також дуже важливо.

Читайте також: Манчестер Сіті хоче продовжити контракт з українцем Зінченком

Відповідаючи на питання, чи був би Зінченко таким яскравим гравцем, як зараз, якби свого часу він залишився у Шахтарі, екс-захисник донецького клубу візначив, що ні. Тому що Шахтар гальмує прогрес молодих українців. Адже на атакувальні позиції приходять бразильці за великі гроші.

Це цікаво: Зінченко став найкращим гравцем Манчестер Сіті у лютому

Шевчук впевнений, що з українських футболістів лише Віктор Коваленко може конкурувати з ними. Хоча і у нього був період, коли робити це було дуже важко. Саме тому таким гравцям, як Борячук, Ігнатенко, Зубков доводиться грати в Маріуполі, адже вони не можуть витримати таку конкуренцію. Хоча ці гравці — найкращі молоді виконавці в Україні.

Більше інформації по темі: Зінченко відіграв повний матч проти Борнмута і був визнаний найкращим гравцем матчу

А ось Зінченка тренер Олімпіка ставить усім у приклад. Він своїм відношенням до гри показує, що заслуговує бути футболістом Манчестер Сіті. А якби він залишився у складі Шахтаря, то так прогресувати йому було б дуже складно. А в Англії він може гнути свою лінію, працювати і добиватися високих цілей.

Нагадаємо, Олександр Зінченко залишив донецький Шахтар взимку 2015 року, перейшовши у російську Уфу. А влітку 2016 року його підписав Манчестер Сіті Пепа Гвардіоли.