Збірна України добре зіграла проти команди Португалії у стартовій грі відбору на Євро-2020. Про це заявив наставник донецького Шахтаря Паулу Фонсека.

Тренер відзначив, що перед грою експерти віддавали перевагу в матчі португальській команді, але конкретно він не був повністю впевненим у перемозі Португалії. Тому що за останні роки українська збірна дуже сильно змінилася і Андрію Шевченку вдалося змінити менталітет своїх гравців.

Читайте також: Збірна України зіграла на нуль з Португалією

Фонсека відзначив, що футболісти із великим задоволенням їдуть до збірної, у якій панує чудова атмосфера. А футболісти повністю віддаються на полі і грають у справжній футбол. Тому Фонсека знав, що українці можуть в цьому матчі розраховувати на позитивний результат. Незважаючи на те, що нинішній склад португальців, за словами Фонсеки, є одним з найсильніших у історії.

Це цікаво: Коваленко не допоможе Україні в матчах з Португалією і Люксембургом

За словами тренера Шахтаря, більшість португальських гравців виступає за топ-клуби. І у тренера Фернанду Сантуша головне завдання — обрати найсильніших серед найкращих. І ця команда, на думку Фонсеки, не лише зараз є однією з найкращимх, а буде такою і в майбутньому.

Більше інформації по темі: Півзахисник збірної Португалії: Україна — дуже сильна збірна

Фонсека відзначив, що на початку матчу Україна грала ідеально, створюючи проблеми Португалії. А центральні захисники Матвієнко і Кривцов справилися з важким завданням протистояти Кріштіану Роналду.

Тренер Шахтаря відзначив, що у групі команда Португалії — фаворит. А Україна і Сербія будуть боротися за друге місце. Але після матчу українців проти Португалії він став ще більше вірити у українську збірну.