Дмитро Підручний показав не найкращий результат у заключній гонці сезону. Так, в чоловічому мас-старті українець фінішував з 19 результатом. Ще напередодні Дмитро говорив, що дуже втомився у цьому сезоні і його слова знайшли підтвердження в гоці.

Читайте також: Підручний потрапив у топ-10 чоловічого мас-старту на ЧС-2019

Промаху українець припустився лише одного разу на заключному вогневому рубежі. Але швидкість у нього була провальна, незважаючи на те, що Дмитро працював на трасі із останніх сил. У підсумку, Дмитро фінішував з 19 результатом у гонці. А у загальному заліку він посів підсумкову вісімнадцяту позицію.

Це цікаво: Підручний виграв золото у персьюті на ЧС-2019

Золота нагорода гонки дісталася Йоганнесу Тінгесу Бьо. Для нього ця перемога стала третьою в трьох гонках на етапі Кубка світу у Холменколлені. Від найближчого свого переслідувача німця Арнда Пайффера він відірвався майже на двацдять секунд. Що стосується бронзової нагороди, то її виборов ще один представник збірної Німеччини Арнд Пайффер.

Більше інформації по темі: Підручний чоловічий спринт на ЧЄ-2019 завершив вісімнадцятим

Відзначимо, що Йоганнес Бьо ще на початку березня достроково виграв у загальному заліку Кубка світу. Крім того, він виборов Малий Кришталевий Глобус.

Друге місце загального заліку у росіянина Олександра Логінова, а третє — у французького біатлоніста Кантена Фійона Майє.

Можливо, вас зацікавить: Прима в мас-старті в Антхольці фінішував 19, Підручний — 26

Кубок світу 2018/19

Холменколлен, Норвегія

Мас-старт

Чоловіки

24 березня

1.??Йоханнес-Тінґнес Бьо [Норвегія] (0+0+0+0) 37:25.6;
2.??Арнд Пайффер [Німеччина] (0+0+0+0) +19.2;
3.??Бенедікт Долль [Німеччина] (1+0+0+1) +38.0;

19.??Дмитро Підручний (0+0+0+1) +2:03.0.